HAKKIMIZDA

Tarihçe :

Karaali Kimya kısa sürede Doğu Karadeniz bölgesinde Endüstriyel Temizlik alanında Oteller, Hastaneler, Fabrikalar, Okullar, Yurtlar gibi yaklaşık bine yakın Kurum ve Kuruluşu müşteri portföyüne katmayı başarmış, 2001 yılından beri başta Doğu Karadeniz bölgesi olmak üzere ülke genelinde temizlik alanında yaklaşık 500 farklı ürün çeşidi ve uzman kadrosuyla pazarlama ve dağıtım ağını genişletmekte, alanındaki tecrübesiyle bölgesinde danışmanlık hizmetlerini sürdürmekte, tescilli markası, sska adı altında, ISO 9001 yönetim kalite belgesiyle günlük 8000 Kg. üretim kapasitesine sahip sıvı deterjan üretim tesislerinde yaklaşık 80 çeşit endüstriyel ve Ev tipi sıvı temizlik maddesi üretimine devam etmektedir.

Hedeflerimiz :

Karaali Kimya; büyümenin bir gereği olarak her yıl departmanlara ayrılmakta, Üretim, Depolama ve Dağıtımı bir çatı altında toplamak amacıyla çağdaş, son teknolojiye uygun modern bir fabrika tasarlamakta, hizmet verdiği tüm alanlardaki uzman kadrosunu genişleterek yurtdışı pazarına açılmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz, Türk Malı damgası adı altında yerli bilgi birikimi oluşturmak, Türk müteşebbis ruhunu uluslararası pazarda kaliteli ürün ve hizmet ile temsil etmektir.